Zioła

Zioła św. Wojciecha

 

Podczas każdych dni Opola, Bractwo Wojciechowe częstuje opolan również Ziołami Wojciechowymi - lekiem na choroby XXI wieku.
Poniżej wyciąg z ulotki na temat działania ziół:

 

Zioła Wojciechowe są doskonałym i skutecznym lekiem na niebezpieczne choroby XXI wieku, choroby które rozwinęły się szczególnie w środkowej części Europy, głównie w naszym kraju. Często osiągają stan epidemii.

Na choroby te narażeni są szczególnie parlamentarzyści, radni wszystkich szczebli, marszałkowie, wojewodowie, starostowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie oraz tak zwani politycy.

Choroby te znacząco osłabiają skromność, wrażliwość społeczną, poczucie sprawiedliwości, bezinteresowność, kompetencyjność, obiektywizm, zdrowy rozsądek, uznanie dla przeciwnika politycznego. Niebezpiecznie natomiast rozwijają zapalczywość, egoizm, niesprawiedliwość oraz poczucie nieomylności.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Po przebudzeniu się naparz szklankę ziół, usiądź przed lustrem i przyglądając się sobie, pijąc zioła powtarzaj: "jestem normalnym człowiekiem" (przynajmniej 10 razy).
  • Biorąc poranną kąpiel (po wypiciu ziół) staraj się zmyć z siebie pychę, obłudę i fałsz.
  • Przed rozpoczęciem sesji, narady, ważnego powiedzenia wypij kilka łyków ziół z głębokim przekonaniem, że będziesz rozsądny, sprawiedliwy, obiektywny, że będziesz podejmował decyzje mądre, a nie polityczne.
  • Przed snem przebierz się w wygodną odzież nie krępującą ruchów i myślenia, i przy filiżance ziół dokonaj rachunku sumienia z całego dnia.
    Staraj się dostrzec wszelkie nieprawidłowości w Twoim postępowaniu wynikające ze stanu chorobowego. Jeśli potrafisz je dostrzec, jesteś na dobrej drodze do wyleczenia.


 

News